Rie RasmussenI

8,4
357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rie Rasmussen

W Angel-a świetnie zagrała bardzo mi się podobała jej gra żałuje tylko ze mało filmów jest z nią bo nie dość że jest piękna to moim zdaniem umie grać. Dzięki niej Angel-a mogę oglądać bez końca zakochałam się w tym filmie ;))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
demondemon

tak jest piekna.. Sprawdzilam ile ma wzrostu i okazuje sie ze "tylko" 178 cm (w takim razie aktor grajacy z nią w a-angel musi byc wyjątkowo kurduplowaty;-) ) bo spodziewalam się (patrzac na nich) ze faktycznie może aktorka ma coś okolo 190 cm.

cammma

Jamel Debbouze - 165cm ;) Tak już kiedyś czytałem, że jest niewysoki ;)

_Johnny_

Mam dokładnie takie samo zdanie! ;)) Oczarowała mnie sobą w tym filmie, świetnie zagrała. Takze chciałabym więcej filmów z nią. Angel-a obejrzałam przypadkiem - miałam niezłe szczęście!;)

Cammma, 178 cm to nie mało - uwierz. Poza tym była na obcasach, do tego dochodzi jego wzrost, to jak ona byla ubrana oraz... kadry w filmie! :)

famous_diva

+ zapomniałam dodać, że wpływ na efekt ma też jej figura ;pp Co, nawiasem mówiąc, tylko pozazroscic! ;>

_Johnny_

To mamy podobne odczucia! Popieram w 100%!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones